Dětská výuka

Dětská výuka

 

SPECIÁL DĚTSKÁ VÝUKA, METODIKA A PSYCHOLOGIE

 

Perfektně připravený instruktor, který to s dětmi umí, ví, jak na jejich bezpečnost, motivaci a zlepšování, je pro řadu rodičů klíčový. Buďte před skeptickými rodiči o krok napřed a získejte během dvou dní praktické know-how pro výuku dětí.

 

Cena kempu: 3 200 Kč (cena zahrnuje výuku našimi  profesionálními lektory)

Termíny kurzů

Žádné termíny nejsou aktuálně vypsány, v případě zájmu nás kontaktujte.

Detail kempu

Výuka těch nejmenších je základem každého trail centra, cyklo kroužku, oddílu nebo bike parku. Bike licence pro vás připravila dvoudenní profesionální kemp dětské výuky. V kempu se zaměříme na zábavné postupy výukové progrese u různých věkových skupin dětí a praktická cvičení pro starší děti a juniory. 

Kemp je pro instruktory absolventy IPTC–D/C kteří pracují převážně s dětmi. Patří mezi povinné přípravné kempy pro absolvování kurzu IPTC–B.

Kromě samotných metod se budeme zabývat motivací, která u dětí tvoří podstatnou část výkonu. Po absolvování budete schopni uzpůsobit lekci s ohledem na specifika fyzického a duševního vývoje u jednotlivých dětských věkových skupin. 

Během kempu věnujeme podstatnou pozornost i problematice bezpečnosti, která je pro řadu rodičů rozhodujícím faktorem při výběru instruktora, který má jejich děti vést. 

 

 

 

 

Sledujte novinky