Speciál skoky a dropy

SKILL KEMP
Na tomto dvoudenním kempu vedle metodiky výuky vyladíte k dokonalosti všechny své skoky, dropy, bunny hopy a zdokonalíte se v ovládání kola ve vzduchu.  (cena zahrnuje výuku našimi  profesionálními lektory) (cena nezahrnuje Bike pass 900,-Kč/osoba/2 dny)

Detail kempu

Kemp pro absolventy ITC–D/C  je zaměřen na výuku skoků, dropů, bunny hopů a všeho kolem ovládání horského kola ve vzduchu.

Během kempu budeme probírat základní i pokročilé metodické postupy těchto dovedností. Výuka bude probíhat v bike parku, kde bude možné trénovat a vyučovat metodiku na skocích různých velikostí a typů.

Kemp patří mezi povinné přípravné kurzy pro absolvování kurzu ITC–B a je pro zájemce, kteří se věnují středně pokročilé a pokročilé klientele.

 

Během kempu Skoky a dropy budou se specifickým zaměřením na náročné air techniky řešeny všechny základní dovednosti a z technických manévrů na kempu aplikujeme skoky na lavicích, skoky dvojáků, dropů všech možných variant velikostí a obtížností, která nám daná lokalita umožní.

Způsob zakončení:

Technická ukázka (Obsahuje předvedení bunny hopu přes překážku na rovině, aplikovaný bunny hop v terénu, skoky na lavicích, skoky dvojáků, dropů, na kterých během kempu proběhne výuka)