Velbloud speciál

SKILL KEMP
Na Rychlebských stezkách si během dvou dní osvojíte koučink náročného technického ježdění. Naučíte se jak svým klientům pomáhat se zdokonalovat ve sjíždění prudkých trailů, balvanů, skal, ale i jízdy v členitém terénu a na lávkách. (cena zahrnuje výuku našimi profesionálními lektory)

Termíny kurzů

Detail kempu

Kemp plně využívá charakteristický potenciál Rychlebských stezek. Je pro absolventy ITC–D/C a zaměřuje se na koučink náročného technického ježdění.

Během kempu probereme výukové postupy zaměřené na sjíždění prudkých trailů, balvanů a skal a také jízdu v členitém terénu a na lávkách.

Kemp patří mezi povinné přípravné kempy pro absolvování kurzu ITC–B a je pro zájemce, kteří se věnují středně pokročilé a pokročilé klientele. Součástí kempu je také problematika mentálního tréninku.

 

Během kempu Velbloud speciál budou se specifickým zaměřením na náročné technické ježdění řešeny všechny základní dovednosti z technických manévrů na kempu aplikujeme roll, drop, nadhazování předního a zadního kola, wheelie, manuál a bunny hop.

Způsob zakončení:

Technická ukázka (Obsahuje balanční lávky, jízda po těžkém kamenitém trailu, technický výjezd a technický sjezd, roll, drop, bunny hop aplikovaný při výjezdu na překážku)