Výuka dětí

Perfektně připravený instruktor, který to s dětmi umí, ví, jak na jejich bezpečnost, motivaci a zlepšování, je pro řadu rodičů klíčový. Buďte před starostlivými rodiči o krok napřed a získejte během dvou dní praktické know-how pro výuku dětí. (cena zahrnuje výuku našimi  profesionálními lektory)

Termíny kurzů

Detail kempu

Výuka těch nejmenších je základem každého trail centra, cyklo kroužku, oddílu nebo bike parku. Bike licence pro vás připravila dvoudenní profesionální kemp dětské výuky. V kempu se zaměříme na zábavné postupy výukové progrese u různých věkových skupin dětí a praktická cvičení pro starší děti a juniory. 

Kemp je pro instruktory absolventy ITC–D/C kteří pracují převážně s dětmi. Patří mezi povinné přípravné kempy pro absolvování kurzu ITC–B.

Kromě samotných metod se budeme zabývat motivací, která u dětí tvoří podstatnou část výkonu. Po absolvování budete schopni uzpůsobit lekci s ohledem na specifika fyzického a duševního vývoje u jednotlivých dětských věkových skupin. 

Během kempu věnujeme podstatnou pozornost i problematice bezpečnosti, která je pro řadu rodičů rozhodujícím faktorem při výběru instruktora, který má jejich děti vést. 

Způsob zakončení:

Praktická výuka dětí ve věku 6-15 let